Har du brug for hjælp?

Her kan du finde telefonnummer og mail på de enkelte afdelinger.

  1. Forside
  2. Kontakt

Ledelsen:

Ole Magnus Petersen

Direktør ole.magnus.petersen@bluehors.com +45 2922 8889

Susanne Brun

Administrationschef susanne.brun@bluehors.dk + 45 76413610

Martin Klavsen

Avlsleder martin.klavsen@bluehors.com +45 2912 0509

Annette Suddergaard

Digital Marketing Manager annette.suddergaard@bluehors.com +45 2116 2216

Kaspar Opstrup

Salgschef - Care kaspar@bluehors.com +45 2026 4911

Ulrik Gerstorf Sørensen

Sportschef ulrik.gerstorf.sorensen@bluehors.com +45 2490 9401

Christian Struck

Eventchef christian.struck@bluehors.dk +45 7641 3621

Henrik Nielsen

Driftschef henrik.nielsen@bluehors.com +45 4062 3141

Hingstestation & sædbestilling:

Martin Klavsen

Avlsleder martin.klavsen@bluehors.com +45 2912 0509

Lene Hansen

Jordbrugsteknolog lene.hansen@bluehors.com +45 7641 3615

Jeanette Völz

Avlsrådgivning & Sædbestilling Udland jeanette.volz@bluehors.dk <DK: +45 76413624 / DE: +49 170 3208 251

Karina Kristensen

Avlsrådgiver & Hesteinseminør hingstestation@bluehors.com + 45 53194911

Jesper Bisgaard Nielsen

Avlsrådgivning jesper.bisgaard.nielsen@bluehors.com +45 2843 9509

Beate Broscheit

Avlsrådgivning beate.broscheit@web.de +45 2387 9990

Care afdelingen:

Kaspar Opstrup

Salgschef - Care kaspar@bluehors.com +45 2026 4911

Jeanette Völz

Avlsrådgivning & Sædbestilling Udland jeanette.volz@bluehors.dk <DK: +45 76413624 / DE: +49 170 3208 251

Gitte Hansen

Produktrådgiver gitte.hansen@bluehors.com +45 26 71 28 78

Julie Abild Møller

Produktrådgiver julie.christiansen@bluehors.com +45 53 19 51 38
Da +
Tilføj rabatkode - gavekort HER Tilføj rabatkode

Gå ikke glip af...

Få nyheder, tilbud og gode råd direkte i din indbakke.